Plastry przeciwbólowe – rozgrzewające i chłodzące

  (16)

W łagodzeniu miejscowych dolegliwości bólowych sprawdzają się nie tylko tabletki przeciwbólowe, ale również plastry. Występują w wariancie rozgrzewającym i chłodzącym, które różnią się zastosowaniami. Plastry rozgrzewające uśmierzają bóle mięśniowe i pomagają rozluźnić napięte mięśnie, zaś plastry chłodzące skutecznie łagodzą bóle stawów i stany zapalne.

Sortuj:

Pokaż 16 z 16 wyników

Plastry rozgrzewające

Plastry rozgrzewające

Plastry przeciwbólowe – czym są?

Plastry przeciwbólowe to proste środki przeciwbólowe znajdujące szerokie zastosowanie. Są wskazane w przypadku dolegliwości bólowych związanych z wysiłkiem fizycznym, urazów i przewlekłych schorzeń układu ruchu. Czym charakteryzują się plastry przeciwbólowe?

  1. Działają lokalnie i dostarczają składniki aktywne bezpośrednio do źródła bólu (tak jak maści przeciwbólowe).
  2. Zapewniają ulgę trwającą kilka godzin.Są proste w użyciu i można je aplikować bezpośrednio na skórę w dowolnym miejscu i czasie.
  3. Dostępne są w różnych rodzajach, co pozwala dostosować je do konkretnych potrzeb i rodzajów bólu.
  4. Plastry chłodzące zmniejszają stan zapalny, łagodzą bóle głowy i idealnie sprawdzają się do zmniejszania obrzęków po urazach sportowych.
  5. Plastry rozgrzewające rozluźniają stawy i mięśnie. Mogą być również stosowane na ból menstruacyjny i ból żołądka.

Plastry rozgrzewające na plecy - jak działają?

Silne plastry rozgrzewające na plecy to idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na bóle wynikające z długotrwałego siedzenia czy niewłaściwej postawy. Ciepło emitowane przez plastry przeciwbólowe na kręgosłup pomaga rozluźnić napięte mięśnie, poprawić krążenie krwi i przyspieszyć proces regeneracji tkanek.

Plastry rozgrzewające na korzonki - czy warto po nie sięgnąć?

Plastry rozgrzewające na korzonki są szczególnie polecane dla osób zmagających się z rwą kulszową i innymi dolegliwościami wynikającymi z ucisku na nerwy. Dzięki intensywnemu działaniu rozgrzewającemu przynoszą ulgę w bólu i redukują napięcie mięśniowe.

Plastry rozgrzewające na szyję - kiedy są potrzebne?

Bóle szyi mogą być wynikiem stresu, złej postawy podczas pracy przy komputerze lub spania w niewłaściwej pozycji. Zastosowanie plastrów rozgrzewających na kark pozwala uśmierzyć dolegliwości bólowe w tym obszarze i przywrócić prawidłową pracę mięśni.

Plastry rozgrzewające na rwę kulszową - jakie dają efekty?

Rwa kulszowa to bolesne schorzenie wynikające z ucisku korzeni nerwowych w odcinku lędźwiowym i krzyżowym. Plastry rozgrzewające na rwę kulszową działają na miejsce bólu, przynoszą ulgę i poprawiają komfort życia.

Na co pomagają plastry rozgrzewające?

Kiedy nie stosować plastrów rozgrzewających?

Jakie są dobre plastry rozgrzewające?

Jak długo trzyma się plaster rozgrzewający przeciwbólowy?

Jak stosować plastry rozgrzewające Dr. Max?

Marki powiązane z kategorią: Plastry rozgrzewające

checkout.warnings.Notice